İletişim

Web Site Yapımı

Web site yapımı hafife alınmayacak kadar önemli ve çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Piyasada çok uygun fiyatlara hazır alt yapı ile sağlanan web siteleri bulunmaktadır. Fakat bunlar ya çok eski bir teknolojiye sahiptir yada hazır scriptler ile hazırlanmıştır ki bu hazır scriptler çok fazla ayar içerir ve çok fazla açığı bulunmaktadır. Web sitesi yaptırırken son teknoloji kullanılması ve kod fazlalığı olmaması için size özel tasarlanmış bir yazılım yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır. Tasarımdan kodlanmasına kadar çok dikkat edilmesi gerekir. Günümüzde artık google çok önemli bir yer tutmaktadır. Google ın istediği gibi yapmak çok önemlidir. Çünkü google da çıkmayan bir web sitesi sizi çok yoracaktır. Nimbus Yazılım olarak google ın istekleri doğrultusunda temiz bir kod yapısına sahip, görselliği ön planda tutan ve sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek web siteleri yapmaktayız.

plan & strateji

Firma sahipleri ile toplantı yaparak tam olarak ne istenildiği öğrenip ona göre bir planlama yapmaktayız.

  • İhtiyaç Tespiti
  • Kurumsal Kimliğe Uygunluk
  • Kontrolü Müşteriye Bırakmak
  • Tam İstenileni Teslim Etmek

Bizim için müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Bizim değil müşterinin istekleri önemlidir. Müşterinin isteği doğrultusunda planlama ve çalışma yaparak işlerimizi teslim ediyoruz. Biz müşterilerimize yol gösteriyor ama onun isteklerini yerine getiriyoruz.

Yazılım ve bütçe sınırları içinde istediklerinizin yapılıp yapılmayacağını işe başlamadan size bildiriyoruz. Sizde eğer size uygunsa projeyi başlatıyorsunuz.

Web site projenizin büyüklüğüne bağlı olarak size teslim süresi bildirilir.

Projeye başlamadan toplantılar yapılıp isteklerinizin olumlu yada olumsuz olacağı tarafınıza bildirilir. Projenin başında genel hatlar konuşularak sürpriz bir şey olmaması için proje yapılırken sürekli iletişim halinde kontrollü ilerleme kaydedilir.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

0342 230 93 13

Herhangi bir soru ve sorununuzda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.